אוננות: האם זה באמת הטאבו הזה?

אוננות: האם זה באמת הטאבו הזה?

מספר מילים 282

אוננות היא כבר מזמן נושא טאבו, שכן היא עדיין נושאת סטיגמה של להיראות מלוכלך, לא הולם, או אפילו מביש. אבל האמת היא כי אוננות היא למעשה מעשה טבעי ובריא לחלוטין שיכול להועיל הן לבריאות הפיזית והנפשית של אנשים. בעולם המודרני של היום, חשוב להעריך מחדש את העמדות שלנו סביב אוננות ולהסיר את הסטיגמה שלה, כך שניתן יהיה לאמץ ולקבל אותה כחלק נורמלי של החיים.

אוננות היא חלק חשוב בחקירה עצמית והבנה. זה מספק הזדמנות ללמוד מה מרגיש טוב, מה מגביר את ההנאה, ואילו סוגים של גירויים אתה הכי נהנה. באמצעות חקירה זו, אתה יכול להבין טוב יותר את המיניות שלך ולרכוש ביטחון רב יותר במה שאתה עושה ולא אוהב – כל אלה יכולים להיות די מעצימים. יתר על כן, מחקרים הראו כי סקס סולו יכול לעזור להפחית מתח וחרדה, כמו גם לשפר את איכות השינה הכללית שלך.

מיתוס נפוץ אחד על אוננות הוא שזה מפחית את הליבידו שלך. אבל למעשה, אוננות יכולה למעשה להגביר את הליבידו שלך בכך שהיא נותנת לך הבנה טובה יותר של ההנאה והעוררות שלך. שלא לדבר על כך, זו יכולה להיות גם חוויה מהנה ומעצימה להפליא. סקס סולו יכול להיות צורה מצוינת של טיפוח עצמי, אז אל תפחדו להתפנק קצת זמן אני!

המציאות היא שאוננות היא חלק נורמלי ובריא לחלוטין מהחיים. למעשה, מחקרים הראו שרוב האנשים עוסקים בצורה כלשהי של עינוג עצמי מיני, כך שאין במה להתבייש. כמובן, מערכת היחסים של כל אחד עם אוננות היא ייחודית ואישית, ואין באמת דרכים נכונות או לא נכונות לעשות את זה. לא משנה מה הגישה או הגישה שלכם, דעו שגופכם וההנאה שלכם הם שלכם לחקור בכל דרך שתרצו.

הגיע הזמן לחשוב מחדש על הסטיגמה סביב אוננות ולהכיר בה כאקט הטבעי והמענג שהיא. אז אל תפחדו לקחת קצת זמן לעצמכם כדי לחקור ולגלות תחושות חדשות ומרגשות!

הלסבית הצוחקת מאמרים נוספים

לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: העיר אילת

כאשר רוב האנשים חושבים על ישראל, הם לעתים קרובות מדמיינים ערים שוקקות כמו תל אביב או ירושלים. בעוד שלערים אלו בהחלט יש את הקסם והמשמעות התרבותית שלהן, בדרום הארץ ישנה פנינה נסתרת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה – אילת. העיר הקטנה הזו,…

לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: העיר אילת

לחקור את העולם של נערות ליווי: צלילה עמוקה לתוך התעשייה השנויה במחלוקת

כאשר המונח "נערת ליווי" מוזכר, הוא מעורר לעתים קרובות תחושה של טאבו וסקרנות. לעתים קרובות קשורה לתעשיית המין, נערות ליווי היו נושא לדיון ודיון רבים. עם זאת, יש הרבה יותר למקצוע הזה ממה שנראה לעין. במאמר זה נעמיק בעולמן של נערות…

לחקור את העולם של נערות ליווי: צלילה עמוקה לתוך התעשייה השנויה במחלוקת

האם נערות ליווי הן רק עוד סוג של זנות?

כאשר המונח "נערות ליווי" מוזכר, אנשים רבים חושבים באופן אוטומטי על זנות ועל הפעילות הבלתי חוקית הקשורה אליה. עם זאת, זה לא תמיד כך. המונח "נערות ליווי" משמש לעתים קרובות כדי להתייחס לנשים המציעות את שירותיהן כבנות לוויה לאירועים חברתיים, דייטים…

האם נערות ליווי הן רק עוד סוג של זנות?