"לחקור את עולם פטישי המין"

"לחקור את עולם פטישי המין"

מספר מילים 279

נערות ליווי Lady Escort,ליידי אסקורט

עולם פטיש המין יכול להיות מרגש ומלא תככים. פטישיסטים מנוסים רבים עשויים למצוא דרכים יצירתיות לחקור תחומי עניין ופנטזיות ארוטיות, בעוד אלה החדשים לחקר פטיש עשויים להיות קצת מאוימים ולא בטוחים היכן להתחיל. חשוב לציין כי פטישים מגיעים בכל הצורות והגדלים; אתה לא צריך להיות קינק "מוזר" או "שם בחוץ" כדי לתייג משהו כמו פטיש. למעשה, לעתים קרובות ניתן לראות בו צורה של ביטוי מיני.

במילים פשוטות, פטיש מין הוא משיכה אינטנסיבית ועניין בחפץ, פעילות או חלק גוף מסוים. בעוד פטישים מסוימים נפוצים יותר מאחרים, המפתח לחקור אותם הוא להיות עם ראש פתוח לתקשר בפתיחות עם השותף שלך.

פטישים נפוצים כוללים פטיש רגליים, פטיש עור ולטקס, משחקי תפקידים כנועים ודומיננטיים, פולחן גוף, משחקי אוכל, מכות ושעבוד. עם זאת, חשוב גם לציין כי ישנם אינספור אחרים שם בחוץ. זה הכל על מציאת מה שמתאים לך ואת השותף שלך.

למי שסקרן לצאת לעולם הפטישים, חשוב להבטיח אווירה בטוחה ומוסכמת נשמרת בכל עת. חשוב גם לשים את הבטיחות שלך בראש סדר העדיפויות ולכבד את הגבולות שלך בכל מחיר, כמו גם לדון ולנהל משא ומתן מראש עם בן / בת הזוג שלך. וכמובן, תקשורת היא חיונית ויש לתרגל אותה לאורך כל הדרך.

חשוב גם לזכור כי פטישים יכולים להתפתח ולהשתנות. אמנם חשוב לשים לב לגבולות שלכם, אבל כדאי גם להתאמץ לשחק ולהתנסות בדרכים שונות כדי למצוא תחומי עניין חדשים. ואם אתה או השותף שלך לגלות פטיש חדש, זה מועיל לנסות את זה ולהעריך אם זה חלק הרצונות המיניים לטווח ארוך שלך.

בסך הכל, פטישים מיניים הם דרך מצוינת לחקור תחומי עניין מיניים, ובו בזמן לאמץ פנטזיות ארוטיות שונות ולהעצים את ההנאה הגופנית שלך. זכרו, היו בטוחים, היו עם ראש פתוח, תקשרו בפתיחות ותמיד כבדו את הגבולות שלכם ושל בני זוגכם.

הלסבית הצוחקת מאמרים נוספים

התמכרות לפורנו: גורם, תוצאות וטיפול

התמכרות לפורנו היא מצב רפואי המאופיין בדחף מכריע לצפות בחומר פורנוגרפי. ההתמכרות נגרמת ככל הנראה על ידי שילוב של גורמים פסיכולוגיים וביולוגיים בסביבתו או בגנטיקה של המכור. מכורים לפורנו יכולים לחוות השלכות…

התמכרות לפורנו: גורם, תוצאות וטיפול

טיפול בבעיות זיקפה כדי להחזיר את הביטחון המיני

10-barosh.co.il המלצה תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שבו גבר מתקשה להשיג או לשמור על זקפה. חלק מהגברים מתקשים יותר להשיג או לשמור על זקפה ככל שהם מזדקנים, ו- ED יכול…

טיפול בבעיות זיקפה כדי להחזיר את הביטחון המיני

"היכרויות נערות ליווי: היתרונות"

כשיוצאים לדייטים עם מישהו, למה לא לקחת את זה צעד קדימה? עם נערות ליווי, אתה יכול לחוות ערב אינטימי יותר מאשר תאריך מסורתי. נערות ליווי הם אנשי מקצוע המספקים שירותי חברות. הם…

"היכרויות נערות ליווי: היתרונות"