סקס: מה לגבי החלפת תפקידים

סקס: מה לגבי החלפת תפקידים

מספר מילים 304

קיום יחסי מין עם בן הזוג שלך לא תמיד חייב להיות צפוי. לפעמים, החלפת דברים בחדר השינה יכולה להיות דרך מצוינת לתבל את חיי המין שלך ולשמור על דברים מעניינים. בין אם אתם ה"דומיננטיים" ובין אם אתם אלה שבדרך כלל יושבים במושב האחורי, להיות האחראי בתורות יכול להגביר את ההנאה והתשוקה המשותפות לשניכם.

כשמדובר בהחלפת תפקידים במיטה, יש הרבה דרכים לערבב בין הדברים. חלק מהזוגות מוצאים את הרעיון של משחק תפקידים מגרה ומחליטים לקחת על עצמם תפקידים שונים בתוך חדר השינה. אם הרעיון הזה גורם לך לגחך, אתה לא צריך ללכת על משחק תפקידים בתחפושת מלאה אם זה לא הקטע שלך. במקום זאת, אתה והשותפה שלך יכולים לקחת על עצמם אישיות שונה ללילה.

אם אתם בדרך כלל ה"דומיננטיים", אמרו לבן הזוג שלכם שהלילה הם יהיו בשליטה. אתם עדיין יכולים לחקור את אותם מהלכים שאתם עושים בדרך כלל, אבל הפעם, ההנאה היא שלהם ליצור. בן הזוג שלך קובע את הקצב ואת המהלכים עשוי להביא סוג חדש של הנאה למפגשים שלך.

עבור אלה מכם שנמצאים בדרך כלל בצד המקבל, זו תהיה ההזדמנות שלכם לקחת אחריות ולהעניק לבן הזוג שלכם את ההנאה שהם משתוקקים לה. נצלו את הלילה הזה כדי לשחרר ולתת לבן הזוג שלכם לחקור את הפנטזיות העמוקות ביותר שלו. הדריכו אותם בהדרכה עדינה ובמילות אישור. זו יכולה להיות חוויה משחררת עבור שניכם.

החלפת תפקידים בחדר השינה היא דרך מצוינת לחקור פנטזיות חדשות ולשמור על חיי המין שלך חיים ומרגשים. בין אם אתם רוצים לחקור משחקי תפקידים או פשוט להחליף את האחראי ללילה, נסו להחליף דברים הערב ולהוביל את החוויה בתורות. אתם עשויים פשוט לגלות שאתם רוכשים הערכה חדשה לגמרי לסט הכישורים אחד של השני.

אם בת הזוג רוצה להיצמד לאותה שגרה משעממת, תוכל למצוא שותפות פתוחות יותר באתרי הליווי. לא רק שיש שם כוסיות ברמה עולמית, הנערות שם גם פתוחות לנסות דברים חדשים, והן אפילו יכולות ללמד אותך. אתה מוזמן להתרשם מהנערות שבאתר https://www.escortlebanonbeirut.com/

הלסבית הצוחקת מאמרים נוספים

התמכרות לפורנו: גורם, תוצאות וטיפול

התמכרות לפורנו היא מצב רפואי המאופיין בדחף מכריע לצפות בחומר פורנוגרפי. ההתמכרות נגרמת ככל הנראה על ידי שילוב של גורמים פסיכולוגיים…

התמכרות לפורנו: גורם, תוצאות וטיפול

טיפול בבעיות זיקפה כדי להחזיר את הביטחון המיני

10-barosh.co.il המלצה תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שבו גבר מתקשה להשיג או לשמור על זקפה. חלק מהגברים מתקשים יותר…

טיפול בבעיות זיקפה כדי להחזיר את הביטחון המיני

"היכרויות נערות ליווי: היתרונות"

כשיוצאים לדייטים עם מישהו, למה לא לקחת את זה צעד קדימה? עם נערות ליווי, אתה יכול לחוות ערב אינטימי יותר מאשר…

"היכרויות נערות ליווי: היתרונות"