פשוט לזרום…

פשוט לזרום…

מספר מילים 296

כאשר ידעתי שאני הולך לבלות בדירות דיסקרטיות בחיפה הערב היו לי הרבה תכניות. שעות חשבתי על מה אני אעשה ואיך אני אעשה. אבל האמת שברגע האמת פשוט זרמתי עם תחושותיי ולא נצמדתי לתכנית.

הדבר הראשון שעשיתי זה בחנתי את גופה הסקסי כאשר בגדי התחתונים היו כמו אריזת מתנה מושלמת המדגישה את כל היופי של הגוף הנשי. התקרבתי אליה והנשימות שלי כבר היו כבדות. התכופפתי עם ברכי והחלתי להריח את התחתונים שלה. קצה האף שלי ממש נגע והרגשתי את ניחוחות הכוס המשכרים גורמים לי לזקפה חזקה. יכולתי לראות את כל מבנה השפתיים מתחת לתחתונים והבאתי ליקוק עדין של התחתונים. היא הסתובבה והבליטה את ישבנה החצוף.

הנחתי את הלחי על התחת שלה והרגשתי את החום. הוא היה כל כך חם ורך. אך זוהי הייתה רק ההתחלה. רק התרשמתי מהניחוחות של הארוחה הטעימה שאני עומד לאכול.

הרגשתי שהיא קצת שולטת, והאמת שאני אוהב לקחת את העניינים בידיים. אז התאפסתי על עצמי ונעמדתי על הרגליים. הסתכלתי על הפנים המושלמות שלה ושמתי את הידיים על הכתפיים שלה וסימנתי לה להתכופף. היא עשתה זאת בכזו עדינות, כאשר היא אוחזת בידיה את שנייה ומצמידה אותן אליי.

היא אחזה את הזין שלי בידה הימנית והצמידה את שפתייה לראשו. הרגשתי את החמימות של פייה על הזין שלי. בידה השנייה היא החלה ללחוץ לי מתחת לביצים. זכיתי למציצה מטורפת.

אחר כך צעדנו לעבר המיטה, שם היא היא נשכבה. נשכבתי לידה וסובבתי אותה על צידה. נצמדתי אליה כאשר הזין שלי מרגיש את החום של ישבנה וידיי מחבקות אותה ואוחזות בשדיה. היא החלה לגעת בכוס שלה והחדירה אליו את אצבעותיי. לאחר מכן הושיטה את האצבע הרטובה לפי. הרגשתי את הטעם של הכוס שלה ורציתי עוד.

סובבתי אותה לעמדה של 69 על מנת שאוכל ליהנות מטעם הכוס שלה וגם לקבל מציצה. כבר שכחתי מכל התכניות, פשוט זרמתי והייתי בגן עדן. היה לנו ערב נפלא עם תנוחות מגוונות והרבה אנרגיה, גניחות ותשוקה. פשוט זיון מושלם.

הלסבית הצוחקת מאמרים נוספים

איך לעבוד עם נערות ליווי

קניית שירותי סקס אינה דבר חדש, אבל הרעיון יכול להיות מאיים עבור אלה שמעולם לא עשו…

איך לעבוד עם נערות ליווי

5 סיבות מדוע כדאי לנשים להשתמש בצעצועי מין

כי מגיעות לך אורגזמות כפולות - כמה פעמים הגבר שלך לא הצליח להביא אותך לאורגזמה. את…

5 סיבות מדוע כדאי לנשים להשתמש בצעצועי מין

5 סיבות מדוע גברים צריכים צעצועי מין

5 סיבות מדוע כדאי לכם להשתמש בצעצועי מין. בשביל לעזור לאישה להגיע לאורגזמה - בואו נגיד…

5 סיבות מדוע גברים צריכים צעצועי מין