פשוט לזרום…

פשוט לזרום…

מספר מילים 296

כאשר ידעתי שאני הולך לבלות בדירות דיסקרטיות בחיפה הערב היו לי הרבה תכניות. שעות חשבתי על מה אני אעשה ואיך אני אעשה. אבל האמת שברגע האמת פשוט זרמתי עם תחושותיי ולא נצמדתי לתכנית.

הדבר הראשון שעשיתי זה בחנתי את גופה הסקסי כאשר בגדי התחתונים היו כמו אריזת מתנה מושלמת המדגישה את כל היופי של הגוף הנשי. התקרבתי אליה והנשימות שלי כבר היו כבדות. התכופפתי עם ברכי והחלתי להריח את התחתונים שלה. קצה האף שלי ממש נגע והרגשתי את ניחוחות הכוס המשכרים גורמים לי לזקפה חזקה. יכולתי לראות את כל מבנה השפתיים מתחת לתחתונים והבאתי ליקוק עדין של התחתונים. היא הסתובבה והבליטה את ישבנה החצוף.

הנחתי את הלחי על התחת שלה והרגשתי את החום. הוא היה כל כך חם ורך. אך זוהי הייתה רק ההתחלה. רק התרשמתי מהניחוחות של הארוחה הטעימה שאני עומד לאכול.

הרגשתי שהיא קצת שולטת, והאמת שאני אוהב לקחת את העניינים בידיים. אז התאפסתי על עצמי ונעמדתי על הרגליים. הסתכלתי על הפנים המושלמות שלה ושמתי את הידיים על הכתפיים שלה וסימנתי לה להתכופף. היא עשתה זאת בכזו עדינות, כאשר היא אוחזת בידיה את שנייה ומצמידה אותן אליי.

היא אחזה את הזין שלי בידה הימנית והצמידה את שפתייה לראשו. הרגשתי את החמימות של פייה על הזין שלי. בידה השנייה היא החלה ללחוץ לי מתחת לביצים. זכיתי למציצה מטורפת.

אחר כך צעדנו לעבר המיטה, שם היא היא נשכבה. נשכבתי לידה וסובבתי אותה על צידה. נצמדתי אליה כאשר הזין שלי מרגיש את החום של ישבנה וידיי מחבקות אותה ואוחזות בשדיה. היא החלה לגעת בכוס שלה והחדירה אליו את אצבעותיי. לאחר מכן הושיטה את האצבע הרטובה לפי. הרגשתי את הטעם של הכוס שלה ורציתי עוד.

סובבתי אותה לעמדה של 69 על מנת שאוכל ליהנות מטעם הכוס שלה וגם לקבל מציצה. כבר שכחתי מכל התכניות, פשוט זרמתי והייתי בגן עדן. היה לנו ערב נפלא עם תנוחות מגוונות והרבה אנרגיה, גניחות ותשוקה. פשוט זיון מושלם.

הלסבית הצוחקת מאמרים נוספים

לחקור את העולם של נערות ליווי: תובנה מקצועית על התעשייה השנויה במחלוקת

בחברה של היום, המונח "נערת ליווי" נושא לעתים קרובות סטיגמה ומוקף בקונוטציות שליליות. עם זאת, תעשייה זו קיימת כבר מאות שנים וממשיכה…

לחקור את העולם של נערות ליווי: תובנה מקצועית על התעשייה השנויה במחלוקת

אל אביב סיטי: גן עדן עירוני תוסס בישראל

תל אביב, השוכנת לאורך חוף הים התיכון הנוצץ, היא עיר יוצאת דופן בישראל המתהדרת בשילוב ייחודי של מודרניות והיסטוריה. תל אביב, הידועה…

אל אביב סיטי: גן עדן עירוני תוסס בישראל

יחסי מין: הבנת ההיבטים הפיזיים והרגשיים של ההתנהגות המינית האנושית

יחסי מין הם היבט טבעי ובסיסי של ההתנהגות האנושית. זהו אקט אינטימי המערב מרכיבים פיזיים, רגשיים ופסיכולוגיים. למרות שזה מוצג לעתים קרובות…

יחסי מין: הבנת ההיבטים הפיזיים והרגשיים של ההתנהגות המינית האנושית