5 סיבות מדוע גברים צריכים צעצועי מין

5 סיבות מדוע גברים צריכים צעצועי מין

מספר מילים 308

5 סיבות מדוע כדאי לכם להשתמש בצעצועי מין.

  1. בשביל לעזור לאישה להגיע לאורגזמה – בואו נגיד את האמת, לא תמיד אנו מצליחים לגרום לאישה להגיע לאורגזמה. אם אתם מבלים בדירות דיסקרטיות בתל אביב, שם לנשים לא ממש אכפת. הן מעניקות לכם שירות והאורגזמה שלכם היא מה שחשוב. אבל כאשר אתם מבלים עם החברה, בהחלט מצופה מכם להביא אותה לאורגזמה. אם לא הצלחתם, תוכלו לנסות לעזור לה עם צעצועי סקס טובים.
  2. בשביל ללמוד לשלוט – הריגוש המיני עולה, התחושות המטורפות מביאות אתכם לאקסטזה. ותוך זמן קצר אתם משפריצים. צריך ללמוד לשלוט, וצעצועי מין לאוננות יכולים לאפשר לכם להתרגל לעצמות הריגוש החזקות ולהחזיק מעמד יותר זמן.
  3. לדאוג לאישה גם כאשר אתה נמצא בנסיעת עבודה – אולי יצאת לשבוע עסקים בהונג קונג, ואולי אתה במילואים. אבל לא רק שהאישה מתגעגעת אלייך, היא גם חרמנית. צעצועי מין יכולים לסייע לה לפרוק את המתח המיני עד שתחזור (מבלי לבקש עזרה מגבר אחר). כדאי להכיר את הצעצועים הטכנולוגיים שיש היום. בעזרתם ניתן אפילו לעשות סקס צ‘ט ולשלוט בצעצוע מרחוק. זהו בהחלט פתרון טוב לשמירת האינטימיות הזוגית.
  4. בשביל לרכוש ביטחון עצמי – גברים רבים אינם מרגישים ביטחון בכל הנוגע ליחסי המין והיחסים האינטמיים, דבר שפוגע לא רק בהנאה אלא ביכולת לפתח קשר זוגי. שימוש בצעצועי מין יכול לאפשר לגברים לרכוש יותר ביטחון והדבר ישפיע באופן חיובי על כל היחסים הזוגיים שלהם. גם נערות ליווי טובות לצורך רכישת ביטחון, אך אין סתירה בין הדברים.
  5. להביא דברים חדשים ליחסי המין – תמיד אמרתם שצריך לנסות דברים חדשים, אבל בפועל לא עשיתם כלום. צעצועי מין יכולים להביא למיטה את הדברים החדשים. שגרה ויחסי מין זה דבר בעייתי. מצד אחד אתם בוודאי רוצים שיחסי המין יהיו חלק מהשגרה שלכם, כמה שיותר. אבל אתם לא רוצים שתמיד זה יהיה אותו הדבר. זה יגרום לבני הזוג לאבד את העניין ביחסי המין, ובסופו של דבר לאבד את העניין אחד בשני. הפתרון הטוב ביותר הוא לקפוץ לחנות הסקס (או באינטרנט,) ולנסות כמה דברים חדשים. המבחר הוא אדיר.

הלסבית הצוחקת מאמרים נוספים

איך לעבוד עם נערות ליווי

קניית שירותי סקס אינה דבר חדש, אבל הרעיון יכול להיות מאיים עבור אלה שמעולם לא עשו זאת בעבר. ובהתחשב באקלים הנוכחי של עקיצות אגרסיביות של עבודת מין ו"ג'ון שיימינג" בתקשורת,…

איך לעבוד עם נערות ליווי

5 סיבות מדוע כדאי לנשים להשתמש בצעצועי מין

כי מגיעות לך אורגזמות כפולות - כמה פעמים הגבר שלך לא הצליח להביא אותך לאורגזמה. את האורגזמה שלו הוא קיבל והוא כבר נשכב לישון. צעצועי מין יאפשר לך לקבל את…

5 סיבות מדוע כדאי לנשים להשתמש בצעצועי מין

פשוט לזרום…

כאשר ידעתי שאני הולך לבלות בדירות דיסקרטיות בחיפה הערב היו לי הרבה תכניות. שעות חשבתי על מה אני אעשה ואיך אני אעשה. אבל האמת שברגע האמת פשוט זרמתי עם תחושותיי…

פשוט לזרום…