5 סיבות מדוע כדאי לנשים להשתמש בצעצועי מין

5 סיבות מדוע כדאי לנשים להשתמש בצעצועי מין

מספר מילים 302

  1. כי מגיעות לך אורגזמות כפולות – כמה פעמים הגבר שלך לא הצליח להביא אותך לאורגזמה. את האורגזמה שלו הוא קיבל והוא כבר נשכב לישון. צעצועי מין יאפשר לך לקבל את האורגזמה שלך, ולא רק אורגזמה אחת. תוכלי להמשיך לחוות כמה אורגזמות ברצף. אם יש לך בן זוג מתחשב, הוא יכול לסייע. אחרת תוכלו לעשות זאת בעצמך.
  2. בילוי דיסקרטי בשביל נשים – כאשר הגברים רוצים פורקן, הם הולכים לבקר בדירות דיסקרטיות בחיפה. אנחנו הנשים פחות בעניין הזה. אנו יכולות לבלות ערב איכותי לבדנו בדירה, בתנאי שיהיה לנו דילדו איכותי שעושה נעים.
  3. לחיזוק רצפת האגן – חיזוק רצפת האגן הוא דבר חשוב מאוד עבור נשים. לפעמים אנו עושות זאת באמצעות תרגילי קגל, אבל יש גם דרך מהנה יותר מאשר פיזיותרפיה. אפשר לחזק את שרירי רצפת האגן באמצעות ויברטור רוטט ואורגזמות טובות שיפעילו את השרירים.
  4. מסייעות לך להגיע לאורגזמה – נשים רבות מתקשות להגיע לאורגזמה, וזה לא דווקא בגלל הגבר. הסיבות יכולות להיות פסיכולוגיות, וכאן דווקא צעצועי מין יכולים לעזור לך. את יכולה לעשות זאת לבדך , באווירה אינטמית. תוכלו לשחק עם צעצועי המין, לגלות לבד את המיניות שלך ואת הדרכים שיסייעו לך להגיע לאורגזמה. והניסיון שתצטברי לבדך יעזור לך גם כאשר תבלי עם בן הזוג.
  5. מתאים למערכות יחסים מרוחקות – מערכות יחסים מרוחקות הן סוגיה מעניינת. יש דעות בעד ונגד, אך בפועל זוגות רבים מוצאים את עצמם במצבים בהם הם מנהלים מערכת יחסים מרוחקת לתקופה ארוכה. צעצועי מין יכולים להיות הפתרון. בעזרתם ניתן לחוות פורקן מיני, מבלי לבגוד בבני הזוג. למעשה כיום ישנם גם צעצועי מין הנשלטים מרחוק, ויכולים להתאים במיוחד למערכות יחסים מסוג זה.
  6. לגלות צורות חדשות של הנאה – כל חומר, כל צורה, כל מהירות.. הכל משפיע על ההנאה שלך. לאונן עם האצבעות, לקבל זין, להרגיש דילדו מסיליקון או דילדו מזכוכית… כל דבר יוצר תחושות שונות של עונג. צריך לגלות את כל מגוון התחושות שהגוף שלך מסוגל להרגיש. צעצועי מין יאפשרו לך לגלות הרבה דברים חדשים.

הלסבית הצוחקת מאמרים נוספים

איך לעבוד עם נערות ליווי

קניית שירותי סקס אינה דבר חדש, אבל הרעיון יכול להיות מאיים עבור אלה שמעולם לא עשו זאת בעבר. ובהתחשב באקלים הנוכחי של עקיצות אגרסיביות של עבודת מין ו"ג'ון שיימינג" בתקשורת, אפשר להבין שאנשים רבים חוששים להיות מעורבים.…

איך לעבוד עם נערות ליווי

5 סיבות מדוע גברים צריכים צעצועי מין

5 סיבות מדוע כדאי לכם להשתמש בצעצועי מין. בשביל לעזור לאישה להגיע לאורגזמה - בואו נגיד את האמת, לא תמיד אנו מצליחים לגרום לאישה להגיע לאורגזמה. אם אתם מבלים בדירות דיסקרטיות בתל אביב, שם לנשים לא ממש…

5 סיבות מדוע גברים צריכים צעצועי מין

פשוט לזרום…

כאשר ידעתי שאני הולך לבלות בדירות דיסקרטיות בחיפה הערב היו לי הרבה תכניות. שעות חשבתי על מה אני אעשה ואיך אני אעשה. אבל האמת שברגע האמת פשוט זרמתי עם תחושותיי ולא נצמדתי לתכנית. הדבר הראשון שעשיתי זה…

פשוט לזרום…