5 סיבות מדוע כדאי לנשים להשתמש בצעצועי מין

5 סיבות מדוע כדאי לנשים להשתמש בצעצועי מין

מספר מילים 302

  1. כי מגיעות לך אורגזמות כפולות – כמה פעמים הגבר שלך לא הצליח להביא אותך לאורגזמה. את האורגזמה שלו הוא קיבל והוא כבר נשכב לישון. צעצועי מין יאפשר לך לקבל את האורגזמה שלך, ולא רק אורגזמה אחת. תוכלי להמשיך לחוות כמה אורגזמות ברצף. אם יש לך בן זוג מתחשב, הוא יכול לסייע. אחרת תוכלו לעשות זאת בעצמך.
  2. בילוי דיסקרטי בשביל נשים – כאשר הגברים רוצים פורקן, הם הולכים לבקר בדירות דיסקרטיות בחיפה. אנחנו הנשים פחות בעניין הזה. אנו יכולות לבלות ערב איכותי לבדנו בדירה, בתנאי שיהיה לנו דילדו איכותי שעושה נעים.
  3. לחיזוק רצפת האגן – חיזוק רצפת האגן הוא דבר חשוב מאוד עבור נשים. לפעמים אנו עושות זאת באמצעות תרגילי קגל, אבל יש גם דרך מהנה יותר מאשר פיזיותרפיה. אפשר לחזק את שרירי רצפת האגן באמצעות ויברטור רוטט ואורגזמות טובות שיפעילו את השרירים.
  4. מסייעות לך להגיע לאורגזמה – נשים רבות מתקשות להגיע לאורגזמה, וזה לא דווקא בגלל הגבר. הסיבות יכולות להיות פסיכולוגיות, וכאן דווקא צעצועי מין יכולים לעזור לך. את יכולה לעשות זאת לבדך , באווירה אינטמית. תוכלו לשחק עם צעצועי המין, לגלות לבד את המיניות שלך ואת הדרכים שיסייעו לך להגיע לאורגזמה. והניסיון שתצטברי לבדך יעזור לך גם כאשר תבלי עם בן הזוג.
  5. מתאים למערכות יחסים מרוחקות – מערכות יחסים מרוחקות הן סוגיה מעניינת. יש דעות בעד ונגד, אך בפועל זוגות רבים מוצאים את עצמם במצבים בהם הם מנהלים מערכת יחסים מרוחקת לתקופה ארוכה. צעצועי מין יכולים להיות הפתרון. בעזרתם ניתן לחוות פורקן מיני, מבלי לבגוד בבני הזוג. למעשה כיום ישנם גם צעצועי מין הנשלטים מרחוק, ויכולים להתאים במיוחד למערכות יחסים מסוג זה.
  6. לגלות צורות חדשות של הנאה – כל חומר, כל צורה, כל מהירות.. הכל משפיע על ההנאה שלך. לאונן עם האצבעות, לקבל זין, להרגיש דילדו מסיליקון או דילדו מזכוכית… כל דבר יוצר תחושות שונות של עונג. צריך לגלות את כל מגוון התחושות שהגוף שלך מסוגל להרגיש. צעצועי מין יאפשרו לך לגלות הרבה דברים חדשים.

הלסבית הצוחקת מאמרים נוספים

התמכרות לפורנו: גורם, תוצאות וטיפול

התמכרות לפורנו היא מצב רפואי המאופיין בדחף מכריע לצפות בחומר פורנוגרפי. ההתמכרות נגרמת ככל הנראה על ידי שילוב של גורמים פסיכולוגיים וביולוגיים בסביבתו…

התמכרות לפורנו: גורם, תוצאות וטיפול

טיפול בבעיות זיקפה כדי להחזיר את הביטחון המיני

10-barosh.co.il המלצה תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שבו גבר מתקשה להשיג או לשמור על זקפה. חלק מהגברים מתקשים יותר להשיג או…

טיפול בבעיות זיקפה כדי להחזיר את הביטחון המיני

"היכרויות נערות ליווי: היתרונות"

כשיוצאים לדייטים עם מישהו, למה לא לקחת את זה צעד קדימה? עם נערות ליווי, אתה יכול לחוות ערב אינטימי יותר מאשר תאריך מסורתי.…

"היכרויות נערות ליווי: היתרונות"