5 סיבות מדוע כדאי לנשים להשתמש בצעצועי מין

5 סיבות מדוע כדאי לנשים להשתמש בצעצועי מין

מספר מילים 302

  1. כי מגיעות לך אורגזמות כפולות – כמה פעמים הגבר שלך לא הצליח להביא אותך לאורגזמה. את האורגזמה שלו הוא קיבל והוא כבר נשכב לישון. צעצועי מין יאפשר לך לקבל את האורגזמה שלך, ולא רק אורגזמה אחת. תוכלי להמשיך לחוות כמה אורגזמות ברצף. אם יש לך בן זוג מתחשב, הוא יכול לסייע. אחרת תוכלו לעשות זאת בעצמך.
  2. בילוי דיסקרטי בשביל נשים – כאשר הגברים רוצים פורקן, הם הולכים לבקר בדירות דיסקרטיות בחיפה. אנחנו הנשים פחות בעניין הזה. אנו יכולות לבלות ערב איכותי לבדנו בדירה, בתנאי שיהיה לנו דילדו איכותי שעושה נעים.
  3. לחיזוק רצפת האגן – חיזוק רצפת האגן הוא דבר חשוב מאוד עבור נשים. לפעמים אנו עושות זאת באמצעות תרגילי קגל, אבל יש גם דרך מהנה יותר מאשר פיזיותרפיה. אפשר לחזק את שרירי רצפת האגן באמצעות ויברטור רוטט ואורגזמות טובות שיפעילו את השרירים.
  4. מסייעות לך להגיע לאורגזמה – נשים רבות מתקשות להגיע לאורגזמה, וזה לא דווקא בגלל הגבר. הסיבות יכולות להיות פסיכולוגיות, וכאן דווקא צעצועי מין יכולים לעזור לך. את יכולה לעשות זאת לבדך , באווירה אינטמית. תוכלו לשחק עם צעצועי המין, לגלות לבד את המיניות שלך ואת הדרכים שיסייעו לך להגיע לאורגזמה. והניסיון שתצטברי לבדך יעזור לך גם כאשר תבלי עם בן הזוג.
  5. מתאים למערכות יחסים מרוחקות – מערכות יחסים מרוחקות הן סוגיה מעניינת. יש דעות בעד ונגד, אך בפועל זוגות רבים מוצאים את עצמם במצבים בהם הם מנהלים מערכת יחסים מרוחקת לתקופה ארוכה. צעצועי מין יכולים להיות הפתרון. בעזרתם ניתן לחוות פורקן מיני, מבלי לבגוד בבני הזוג. למעשה כיום ישנם גם צעצועי מין הנשלטים מרחוק, ויכולים להתאים במיוחד למערכות יחסים מסוג זה.
  6. לגלות צורות חדשות של הנאה – כל חומר, כל צורה, כל מהירות.. הכל משפיע על ההנאה שלך. לאונן עם האצבעות, לקבל זין, להרגיש דילדו מסיליקון או דילדו מזכוכית… כל דבר יוצר תחושות שונות של עונג. צריך לגלות את כל מגוון התחושות שהגוף שלך מסוגל להרגיש. צעצועי מין יאפשרו לך לגלות הרבה דברים חדשים.

הלסבית הצוחקת מאמרים נוספים

לחקור את העולם של נערות ליווי: תובנה מקצועית על התעשייה השנויה במחלוקת

בחברה של היום, המונח "נערת ליווי" נושא לעתים קרובות סטיגמה ומוקף בקונוטציות שליליות. עם זאת, תעשייה זו קיימת כבר מאות שנים וממשיכה לשגשג בחלקים שונים של העולם. עם עליית הטכנולוגיה והאינטרנט, גם תעשיית הליווי התפתחה והפכה לגלויה יותר, ועוררה דיונים…

לחקור את העולם של נערות ליווי: תובנה מקצועית על התעשייה השנויה במחלוקת

אל אביב סיטי: גן עדן עירוני תוסס בישראל

תל אביב, השוכנת לאורך חוף הים התיכון הנוצץ, היא עיר יוצאת דופן בישראל המתהדרת בשילוב ייחודי של מודרניות והיסטוריה. תל אביב, הידועה כמרכז הפיננסי והטכנולוגי של המדינה, צברה פופולריות גם כמרכז תרבותי שוקק חיים עם חיי לילה תוססים, חופים מדהימים…

אל אביב סיטי: גן עדן עירוני תוסס בישראל

יחסי מין: הבנת ההיבטים הפיזיים והרגשיים של ההתנהגות המינית האנושית

יחסי מין הם היבט טבעי ובסיסי של ההתנהגות האנושית. זהו אקט אינטימי המערב מרכיבים פיזיים, רגשיים ופסיכולוגיים. למרות שזה מוצג לעתים קרובות ונדון בתקשורת המיינסטרים, יש חוסר מידע מקיף והבנה על הנושא. מאמר זה נועד לספק נקודת מבט מקצועית ואינפורמטיבית…

יחסי מין: הבנת ההיבטים הפיזיים והרגשיים של ההתנהגות המינית האנושית