9 תנוחות המין הטובות ביותר להשגת הנאה מקסימלית

9 תנוחות המין הטובות ביותר להשגת הנאה מקסימלית

מספר מילים 625

האם אתה והשותף שלך רוצים למקסם את ההנאה שלך במהלך יחסי מין? בין אם אתם מחפשים משהו שבאמת מפתה, או רוצים לנסות משהו קינקי ומרגש, מציאת תנוחות המין הנכונות עבורכם יכולה לעשות את כל ההבדל כשמדובר בהשגת הנאה אולטימטיבית.

לכל אחד יש העדפות שונות וסוגי גוף שונים, כך שבהתאם למה ששניכם נהנים ממנו, ישנן תנוחות מרובות שיכולות להביא לכם את רמת הסיפוק האופטימלית. כדי לעזור לך, הנה רשימה מלוקטת של 9 תנוחות המין הטובות ביותר שאתה והשותף שלך יכולים ליהנות.

1. העמדה המיסיונרית

התנוחה המיסיונרית היא אחת מתנוחות המין הקלאסיות ביותר שיש. זה נוח, אינטימי ופשטני – רק שני אוהבים ששוכבים פנים אל פנים, עטופים זה בזרועות זה. זוהי עמדה נהדרת עבור אלה שרק מתחילים, מכיוון שהיא יכולה להיות די קלה לתמרן לתוכה. עם זאת, זה יכול להיות גם כיף באותה מידה עבור אלה מנוסים יותר, כפי שקל לשנות את השגרה על ידי שילוב זוויות שונות וטכניקות אחרות. כדי להפוך את התנוחה המיסיונרית למגרה עוד יותר, אתה יכול לבקש מהאדם בתפקיד המקבל לכרוך את רגליו סביב בן הזוג דוחף או לסחוט את ירכיו הפנימיות סביבו לתחושה הדוקה יותר.

2. תנוחת דוגי סטייל

תנוחת דוגי סטייל היא אחת מתנוחות המין היותר מגרות שיש. תנוחה זו כוללת חדירה של בן הזוג להיות על ארבע בעוד השותף השני עומד ונכנס מאחור עם ידיו על ירכיו של המקבל לתמיכה. עם דוגי סטייל, לבן הזוג החודר יכולה להיות גישה קלה לאזור הרגיש ביותר של בן הזוג המקבל והוא יכול להשתמש בידיו החופשיות כדי לגרות אזורים ארוגניים אחרים. כדי לשדרג את החוויה, השותף בתפקיד המקבל יכול להושיט יד מאחוריו כדי לגרות את בן זוגו בזמן שהוא דוחף.

3. טכניקת היישור הקוויטלי

טכניקת היישור הקויטאלי, או תנוחת ה-CAT, משלבת רבים מההיבטים הטובים ביותר של התנוחה המיסיונרית עם אלה של גירוי הדגדגן. היא כוללת את בן הזוג בתפקיד המקבל בשכיבה על גבו בעוד בן הזוג החודר שוכן בין רגליו באותו כיוון כמו התנוחה המיסיונרית. אך בניגוד למיסיונר המסורתי, בן הזוג החודר נע קדימה מאזור הדגדגן כך שתלולית הערווה של בן זוגו מתיישרת עם הדגדגן. תנוחה זו מאפשרת תנועה חלקה וגירוי מושלם של הדגדגן ונקודת הג'י.

4. תנוחת הבוקרים ההפוכה

תנוחת הבוקרים ההפוכה היא וריאציה של תנוחת הבוקרות המסורתית. בניגוד לקאוגירל המסורתית, הפרטנר שאליו חודרים חודר בן הזוג שנכנס מאחור, עם הפנים החוצה. היפוך זה מעניק לבן הזוג הנכנס מאחור מבט מלא כמו גם תחושה מקרוב ואישית. לבן הזוג בתפקיד המקבל יש גם את החופש להתאים את תנועותיהם ולשלוט במהירות ובעומק החדירה. עמדה זו אידיאלית למי שבאמת מעריך את הנוף מאחור ואוהב את חופש השליטה.

5. תנוחת הבורג

תנוחת הבורג היא אחת מתנוחות המין היותר מהנות ומרעננות. זה דומה לתנוחה המיסיונרית, עם זאת, בן הזוג נדחק בסלע הירכיים שלהם בעוד בן הזוג שלהם דוחף. נדנוד הירכיים והחזה יוצר ספירלה של דחפים איטיים ורדודים שבטוח יביאו את שני בני הזוג לסיום שיא.

6. תנוחת הסדן

תנוחת הסדן היא וריאציה מתקדמת של העמדה המיסיונרית. זה דורש מבן הזוג החודר להחזיק את פלג גופו העליון ורגליו מהמיטה, בעוד שבן הזוג בתפקיד המקבל ישכב לצד בן זוגו, כשרגליו כרוכות בעדינות על ירכיו של בן זוגו. זווית זו מאפשרת חדירה עמוקה וגירוי מלא של אזור הדגדגן.

7. סקס עומד

סקס בעמידה הוא תנוחה שניתן להיכנס אליה במגוון דרכים. בהתאם לתנוחות של כל שותף, השותף המקבל יכול לכרוך את זרועותיו סביב מותניו של בן זוגו בעוד בן זוגו חודר מאחור ביד אחת תוך שימוש ביד השנייה כדי להחזיק את המקלט למעלה. ניתן לשפר זאת על ידי המקלט שתופס את ידו של בן זוגו או את ראש המיטה ליציבות נוספת. סקס בעמידה יכול להתנסות גם כאשר בן הזוג המקבל נשען על קיר או רהיט, כך שבן הזוג בתפקיד החודר יכול להתחיל לדחוף מאחור.

8. העמדה המיסיונרית ההפוכה

העמדה המיסיונרית ההפוכה היא וריאציה מעניינת של העמדה המיסיונרית השגרתית. תנוחה זו כוללת את בן הזוג המקבל שוכב על בטנו בעוד בן זוגו שוכב למעלה באותו כיוון. לאחר מכן השותף החודר מכניס מאחור, תוך שימוש בידו החופשית כדי לגרות את האזורים הארוגניים של המקלט. תנוחה זו אידיאלית למי שמוצא את הפרצופים

הלסבית הצוחקת מאמרים נוספים

לחוות את היופי של חיפה, ישראל: יעד חובה לבקר

חיפה, הממוקמת בצפון ישראל, היא עיר יפהפייה המתהדרת בנופים מרהיבים של הים התיכון, הארץ המובטחת והמזרח התיכון רבתי. מקו החוף המדהים שלה ועד לתרבות התוססת שלה, חיפה מציעה משהו לכל אחד. המבקרים מגיעים לחיפה בשביל הנופים המדהימים, האתרים ההיסטוריים…

לחוות את היופי של חיפה, ישראל: יעד חובה לבקר

אוננות: דרך בריאה להגיע לאינטימיות עם הגוף שלך

אוננות היא אחת מצורות ההנאה הנפוצות והוותיקות ביותר. במשך מאות שנים, זה היה מקור של הנאה ונחמה בקרב מבוגרים ובני נוער בכל הגילאים. אוננות היא דרך בריאה להכיר את הגוף שלך טוב יותר וזה יכול אפילו לעזור להקל על…

אוננות: דרך בריאה להגיע לאינטימיות עם הגוף שלך

תל אביב: מגרש משחקים עירוני על חוף הים

אם אי פעם חלמתם לבקר במקום שהוא גם מודרני וגם עתיק, תוסס ונינוח, אורבני וטבעי, אז תל אביב היא זה. ממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, תל אביב היא אחת הערים התוססות ביותר באזור. יושבת בהרמוניה עם הים…

תל אביב: מגרש משחקים עירוני על חוף הים