99 תנוחות סקס מפוצצות כדי לשפר את חיי האהבה שלך

99 תנוחות סקס מפוצצות כדי לשפר את חיי האהבה שלך

מספר מילים 611

אם אתם מחפשים לחקור חוויות מיניות חדשות ומרגשות, יש עשרות תנוחות מין לנסות. תנוחות סקס יכולות להוסיף קצת תבלין וגיוון לחיי האהבה שלך ולעזור לשמור על דברים מעניינים. כדי לעזור לך לגלות תנוחות חדשות ויצירתיות שיעזרו לתבל את חיי המין שלך, מאמר זה יחקור 99 מתנוחות המין הפופולריות והמהנות ביותר.

1. מיסיונר

העמדה המיסיונרית היא הנפוצה מכולן. תנוחה זו כוללת אחד מבני הזוג שוכב על גבו בעוד השני נמצא מעליהם, מול בן הזוג או לא מול בן הזוג, מה שמבטיח שאיברי המין של שני בני הזוג נמצאים במגע. תנוחה זו מאפשרת מגע מלא תשוקה ואינטימי פנים אל פנים ויכולה להיות נהדרת לחוות זה את גופו של זה.

2. דוגי סטייל

דוגי סטייל הוא תנוחת סקס קלאסית הכוללת בן זוג אחד שנכנס מאחור. עמדה זו יכולה לשמש ליצירת תחושה של מילוי כי כמה אנשים באמת ליהנות, עוזר ליצור קשר פיזי חזק. על ידי כריעה או עמידה, בן הזוג בצד המקבל יכול ליהנות משליטה רבה על התחושות.

3. קאוגירל הפוכה

קאוגירל הפוכה היא וריאציה של תנוחת הכלבלב המסורתית ששמה את בן הזוג החודר במושב האחורי. כאן, השותף המקבל חוגר את השותף החודר מאחור ונשען לאחור ולגישה קלה יותר. זה יכול לעזור ליצור איזון רב יותר ולספק זווית ייחודית לגירוי הדגדגן.

4. קאוגירל

תנוחת הקאוגירל היא ההופכית לקאוגירל ההפוכה. כאן, השותף המקבל שוב חוגר את בן הזוג החודר, אך הפעם מולו ולא הרחק ממנו. זו יכולה להיות דרך נהדרת עבור בן הזוג המקבל לשלוט בעומק ובזווית החדירה ויכולה לספק גירוי נהדר לדגדגן.

5. עמידה

תנוחות סקס בעמידה מציעות אלטרנטיבה פופולרית למיטה ויכולות להיות נהדרות להתקרבות וליצירת דינמיקה חדשה ומלהיבה. בתנוחה זו, השותף המקבל כפוף והשותף החודר אוחז במותניו של השותף המקבל תוך כדי דחיפה מאחור. בהתאם להפרש הגובה של בן הזוג, זה יכול להיות רעיון נהדר להשתמש ברהיטים מסוג כלשהו כדי לשנות את זווית החדירה.

6. כפיות

כפיות היא אופציה מחבקת לזוגות שנהנים ממגע אינטימי יותר, גוף לגוף במהלך קיום יחסי מין. כאן, אחד מבני הזוג שוכב על הצד שלהם והשותפים האחרים מאחוריהם. בזמן שבן הזוג מאחור דוחף לחדור זה לזה, בני הזוג יכולים גם לעבור לתנועת נדנוד ולטחון את גופם זה על זה לגירוי נוסף של הדגדגן.

7. לוטוס

תנוחת הלוטוס היא וריאציה אינטימית יותר של כפיות המתאימה יותר למי שנוח לו עם סקס במגע קרוב. בתנוחה זו, שני בני הזוג יושבים פנים אל פנים כשרגליהם שלובות זו בזו, בעוד בן הזוג החודר מחליק פנימה מלמטה. תנוחה זו יכולה להיות נהדרת לקרבה רגשית כמו גם פיזית.

8. סדן

הסדן הוא וריאציה על התנוחה המיסיונרית שיכולה לספק הנאה רבה יותר לבן הזוג המקבל. כאן, בן הזוג המקבל שוכב שטוח על גבו בעוד בן הזוג החודר נמצא על ברכיו ולא שוכב עליו. תנוחה זו מאפשרת גישה לליטוף, מציצה וטחינה רבים יותר מאשר התנוחה המיסיונרית המסורתית.

9. פרפר

הפרפר הוא גרסה נמרצת יותר של המיסיונר. כאן, בן הזוג המקבל שוכב על גבו ובן הזוג החודר כורע על ברכיו, אך כשכל גופו מוסט לאחור. עמדה זו מאפשרת לבן הזוג החודר לדחוף עמוק יותר ובצורה נמרצת יותר מאשר מיסיונרית מסורתית.

10. מספריים
המלצה-https://www.cochinescort.com/

המספריים היא תנוחת מין יצירתית הכוללת את רגליו של אחד מבני הזוג מתוחות סביב וכנגד רגליו של בן הזוג השני. תנוחה זו יכולה לספק כמה זוויות ייחודיות וגירוי הדגדגן, בעוד בן הזוג החודר מושיט יד מסביב כדי להמשיך ללטף ולעורר את בן זוגו.

11. רגליים על הכתפיים

תנוחת המין Legs on Shoulders משלבת חדירה בסגנון מיסיונרי עם שלל גירויים נוספים. כאן, בן הזוג המקבל שוכב על גבו, מרים את רגליו למעלה על כתפיו של בן הזוג החודר. זה מאפשר לבן הזוג החודר לדחוף עמוק יותר ומספק גירוי נוסף של הדגדגן.

12. קצה המיטה

קצה המיטה הוא תנוחת סקס נהדרת לזוגות המעוניינים לחקור זוויות, עוצמות ורמות שליטה שונות. כאן, בן הזוג המקבל שוכב על קצה המיטה בעוד בן הזוג החודר עומד ונכנס מקדימה. זה יכול לספק זווית ייחודית של חדירה ולעזור ליצור קשר אינטימי.

13. רצועה בישיבה

רצועת הישיבה היא דרך נהדרת עבור שני בני הזוג לקבל גישה זה לזה

הלסבית הצוחקת מאמרים נוספים

לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: העיר אילת

כאשר רוב האנשים חושבים על ישראל, הם לעתים קרובות מדמיינים ערים שוקקות כמו תל אביב או ירושלים. בעוד שלערים אלו בהחלט…

לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: העיר אילת

לחקור את העולם של נערות ליווי: צלילה עמוקה לתוך התעשייה השנויה במחלוקת

כאשר המונח "נערת ליווי" מוזכר, הוא מעורר לעתים קרובות תחושה של טאבו וסקרנות. לעתים קרובות קשורה לתעשיית המין, נערות ליווי היו…

לחקור את העולם של נערות ליווי: צלילה עמוקה לתוך התעשייה השנויה במחלוקת

האם נערות ליווי הן רק עוד סוג של זנות?

כאשר המונח "נערות ליווי" מוזכר, אנשים רבים חושבים באופן אוטומטי על זנות ועל הפעילות הבלתי חוקית הקשורה אליה. עם זאת, זה…

האם נערות ליווי הן רק עוד סוג של זנות?